niedziela, 22 listopada 2015

Brakuje Ci motywacji? Oto cytaty, które napędzą Cię do działania! cz.I

Cześć,

wiem po sobie, że okres jesieni to niekiedy okres znużenia, czasem dołka. Najczęściej pogoda zniechęca nas do działania zatem przygotowałam kilkanaście cytatów, które napędzają do działania, zarówno pod kątem treningów, ale i osiągania innych sukcesów. Mi często pomagają zmienić stosunek i podejście do pewnych spraw i odepchnąć zmartwienia, które później zastępuje uśmiech i chęć do działania i zmian. :)


1. "Sukces nigdy nie przychodzi sam. Do sukcesu trzeba dojrzeć, być przygotowanym teoretycznie i praktycznie, mieć wiedzę i doświadczenie, a także być skłonnym do ofiarności, poświecenia, wyrzeczeń, determinacji, wytrwałości i trudu, ale każdy może go osiągnąć jeśli tylko chce, ma swój cel, marzenie i wizję swojej wyobraźni!"

2. "Jeśli potrafimy wyobrazić sobie to co chcemy i będziemy wierzyć w to głęboko w sercu, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że to dostaniemy to pod warunkiem, że będziemy działać."

3. "Największym sukcesem jest przezwyciężenie samego siebie, swoich słabości i alibi wykrętu..."

4. "I zasada sukcesu: Mierz siły na zamiary. Ustalaj realne cele i marzenia adekwatne do Twoich możliwości i potencjału, a sukces na pewno będzie w Twoim zasięgu. Nie porównuj się z innymi ludźmi... Ty, bowiem jesteś oryginalną i wyjątkową jednostką i nie ma drugiego takiego człowieka jak Ty."

5. "II zasada sukcesu: Bądź pozytywnie nastawiony, wytrwały, zdyscyplinowany i wierzący w swój cel oraz marzenie. Gdy się potkniesz, oczep się, wstań  i idź dalej... podobnie jak to robi małe dziecko jak się zaczyna uczyć chodzić."

6. "Chcesz zobaczyć zmianę - zmień myślenie."

7. "To Ty masz pełną kontrole nad własnymi myślami i uczuciami. To Ty decydujesz o swoim życiu... i nikt nie powinien mieć ważniejszego wpływu na to poza Tobą. A więc wybierz to co jest dobre dla Ciebie z Twojego punktu widzenia."

8. "Waż starannie myśli i słowa, które wypowiadasz i myśl tylko pozytywnie, ponieważ Twoja podświadomość nie zna się na żartach i urzeczywistnia każdą myśl, w którą uwierzysz..."

9. "Jeśli chcesz coś dostać musisz zacząć o tym myśleć, mówić, działać czy prosić."

A na koniec części I mój ulubiony:

10. "Jeśli na coś wpływu nie masz po prostu NIE REAGUJ."
Prześlij komentarz